Özgür Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli, Gebze, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy il ve ilçelerinden Hurda Matbaa Kalıbı alımını yerinizde yapmaktayız.Firmamız hurda alüminyum matbaa kalıbı fiyat tekliflerini LME Londra Metal borsası güncel kur üzerinden yapmaktadır.
Lütfen bize danışmadan ve fiyat teklifi almadan Matbaa Kalıbı hurdalarını satmayın.

Özgür Metal Geri Dönüşüm olarak farklarımız
-Tonajlı demir hurdaları için işletmenize ücretsiz boş konteyner bırakmaktayız.
-Yerinizde ve değerinde nakit ödeme.
-Ücretsiz uzman ekspertiz hizmeti.
-Alınan hurdaların bulunduğu bölgede saha temizliği.
-Profesyonel ekipman ve Uzman personel.
-İş güvenliği prosedürlerine tam riayet.
-Randevulu ve planlı çalışma.

Hurda Alüminyum Matbaa kalıbı fiyatlarımız için çağrı merkezimiz numaralarımızdan 0212 858 25 52 – 0532 426 57 27 bizlere ulaşarak fiyat teklifi taleplerinizi iletebilirsiniz.Güncel kur üzerinden en yüksek değerden elinizde bulunan Alüminyum matbaa kalıbı hurdaları yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.
Firmamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu tüm lisanslara sahiptir.

Değerli müşterimiz kurulduğumuz günden bu güne her zaman ilk önceliğimiz çevreye duyarlı Türkiye Cumhuriyeti yasalarına saygılı yapmış olduğu işin bilince hareket ederek sizlere hizmet vermeyi ilke ediniyoruz.Firmamız geri dönüşüm sektörününde aralıksız 25 yıldır hizmet vermektedir, bu yılların vermiş olduğu tecrübe ile çözüm ortaklarımıza %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.
Bizlere mesai saatleri içerisinde irtibat numaralarımızdan yada iletişim sayfamızdaki form aracılığıyla ulaşarak fiyat teklifi, istek , öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.